| ghkjghk a întrebat:

am si eu o nelamurire. happy am o voce foarte buna, am castigat destul de multe concursuri de voce, dar as vrea ceva mai mult. am potential, am atitudine, sunt destul de tupeista laughing sa zic asa si as vrea sa inregistrez o melodie dar nu stiu cum sa procedez, ce sa fac. un sfat, ceva? un studio bun si nu chiar scump? meris mult, dau funda.

3 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Prima data nu ai nevoie de studio avansat,ci doar de un microfon, si un software de editat, iar daca stii sa te descurci singura, la editat zic e mai bine.Te inregistrezi si pui pe youtube, iar de acolo faci putina reclama.Nu uita sa ma anunti si pe mine cand faci asta :]]

| FastAndFurious a răspuns:

Caut-o pe Dana Adorian, i-a scolit pe toti.

| EternalVampire a răspuns:

Prima data inregistreazate cu telefonul pana gasesti pe cineva care sa se ocupe de tine