| allexyss a întrebat:

Bunahappyam si eu o rugaminte la voi...Am ascultat o melodie in discoteca dar nu stiu sigur cum se numea.Era ceva de genu tana nanana nana si zicea si tango.Ma puteti ajuta? E latino melodia, cred

2 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Daca zicea "tana nanana nana" si "tango", cred, intr-adevar, ca te-a impresionat melodia! In afara de faptul ca si eu cred ca era o melodie latino, cu altceva in plus nu iti pot fi de folos. An Nou fericit si... "tana nanana nana"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ingrid in tango/