| oanyyy a întrebat:

Am vazut pe Youtube acest filmulet http://www.youtube.com/watch?v=UHTCwmCByxE cum pot si eu sa fac asa ceva? adica vreau sa pun poze in timp ce melodia canta! Ce program sa folosesc? Explicati-ma va rog cum se face daca imi dati si programul!

Răspuns Câştigător
| AndaAndutZa20 a răspuns:

Pai daca ai camera video pe mess... posi sa iti faci filmuletutongue...din poze in timp ed canta melodiabig grin.cu moovie-maker tongue.e foarte ushor.alegi pozele.muzica,si apoi poti sa scrii si "intre" poze happy. poti sa iti algi si fundalultongue