| JustMeC a întrebat:

Am vazut reclama la un serial ' o noua viata', joaca aia din Pariu cu viata parca..ma rog, stiti cum se numeste piesa care canta pe parcursul reclamei? multumesc

2 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

Asta e melodia originala ai rabdare si ascult-o de la 1 min si 9 sec incepe ceea ce canta ala vreau funita happy

| motan444 a răspuns:

Asta e melodia originala ai rabdare si ascult-o de la 1 min si 9 sec incepe ceea ce canta ala vreau fundita :) http://www.youtube.com/watch?v=6d2dpvXX6Mw