| Anonima221 a întrebat:

Bună!
Anul viitor plănuiesc să merg la festivalul Summer well pentru prima oară și aș avea câteva întrebări. Am înțeles că se pot cumpăra bilete din magazinele Orange, dar se poate dacă nu ai contract cu ei? După concerte, poți întâlni artiștii? Cum aș putea să nimeresc loc în primele rânduri, în fața scenei? Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Poti cumpara biletele din orice magazin Orange, chiar daca nu ai contract la noi. Mai multe detalii poti obtine in magazine.

O zi buna,
Orange Helper