| Catecrs a întrebat:

As avea neoie de ceva melodii rock dar sa nu semnifice ceva rau asa si fara link-uri ceva melodii rock mai populare.
Funda, multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| GlitterF a răspuns:

Hmm... poate iti plac melodiile de la 30 seconds to mars sau linkin parca

| BeresBeatrice a răspuns:

Incearca Linkin Park - Numb sau Lustra - Scotty Doesn't Know
sper sa-ti fie de folos :*

| Lilianata a răspuns:

Pai uite aici cat`va care imi plac mie mult.si sper sa-ti placa si tie :d
Green Day - American Idiot
Green Day - 21 guns
Evanescence - My Immortal, Forgive Me, Even in Death, Bring Me To Life, Broken
(sunt mai linistite :d )
sper ca tsi-au placut :d

| AnaisC a răspuns:

Nu stiu ce inseamna la tine "popular", dar eu iti dau unele dintre cele mai cunoscute melodii din lume, care bineinteles sunt rock(ce modesta sunt:)))
Bon Jovi-Livin' on a prayer(una dintre cele mai bune melodii a anilor 80')
Bon Jovi-You give love a bad name
Bon Jovi-It's my life
Europe-Final Countdown
Daf Leppard-Pour some sugar on me
Whitesnake-Stiil of the night
Guns N'Roses-November rain
Guns N'Roses-Sweet Child O'mine
Guns N'Roses-Don't cry
Metallica-Enter Sandman
Metallica-One
Evanescence-Bring me to life
Evanescence-Lithium
Evanescence-Everybody's fool
Nirvana-Smells like teenage spirit
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com