| Veres_Daniel_1994 a întrebat:

as dori niste muzica house dar sa nu fie rmx...si sa fie cat de cat noi.Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
1.Leo Rodriguez-Bara bara bere bere;
2. Pitbull&Gabry Ponte-Beat on my drum;
3.Antonia-Shake it mama;
4.Ruxandra Bar-Step up;
5.Andreea-Dokrai;
6.Andreea-Izlahi me;
7. Oceana-Endless summer;
8. Celia-Is it love;
9.Ackent-I'm sorry;
10.Alex Mica-Dalinda.
Te pup!

| Veres_Daniel_1994 explică (pentru anonim_4396):

Frumoaso imi pare rau dar toate mel ce mi leai scris tu aici nu sunt house dar apreciez ca te-ai deranjat si iti dau o fundita :*P.s 6 le am deja :*

| Veres_Daniel_1994 explică (pentru anonim_4396):

Frumoaso imi pare rau dar melodiile ce mi leai scris tu aici nu sunt house.Dar apreciez ce te-ai deranjat si iti dau o fundita :*:*:*.PS 6 le am deja

| anonim_4396 a răspuns (pentru Veres_Daniel_1994):

Multumesc din suflet pentru fundita, imi pare rau ca nu ti-am scris exact ce mi-ai cerut.
Ma bucur macar ca te-am ajutat cat de cat.
Te pup!