| mytzzu a întrebat:

As dori sa imi dati niste programe de facut muzica house deep. fundita pentru cine merita!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bogdanbogdan13 a răspuns:

Ma.iti trebuie cunostinte muzicale, sa stii pian, sa ai clapa, nu e usor sa faci muzica. e foarte greu, insa daca detii ce ti-am spus mai sus, te invit sa folosesti cubase sx 4, reason 4, nuendo sau cel mai usor(dar aparentele inseala)- Fruity loops

| bogdanbogdan13 a răspuns:

Dar iti spun din nou. fara clapa, si cunostinte muzicale, nu vei putea face muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Test