| sonykis a întrebat:

as dori sa-mi dati exemple de citeva cintece pe care le pot asculta atunci cind ma antrenez! ceva gen asemanator ca cele din ghetto workount! ceva rap, rok ceva ce ridica dispozitia si adrenalinul ceva ca lil jon! funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca s-ar potrivi This Must Be A Dream imi place si mie. Funda?

| EavenFeliix a răspuns:

Peii Pentru antrenament e bun sa asculti : Dubstep. Si melodii de dubstep : Boreta-lobengrinder. skrillex-kyoto. swing-savage. ryat - dotz on the nigga. Capsa- where's my money. Chase and Status- Eastern Jam