| TąNyą a întrebat:

Bună.

Aş dori să vă întreb dacă ştiţi vreun site sau aveţi negativul melodiei ( vă rog daţi mesaj privat dacă aveţi negativul ) : Laura Stoica - Focul şi Mădălina Manole - Suflet gol. am nevoie de el am căutat pe multe site-uri şi n-am găsit, negativele româneşti nu prea se găsesc. Noi românii suntem zgârciţi şi doar să le vindem ştim oh go on, strâini sunt cu bun simţ.

Mulţumesc.

1 răspuns:
| MaryMe a răspuns:

Eu pot sa le descarc ca am un program si sa ti le trimit pe mess. Daca vrei uite idu-l meu: maryme936