| musli a întrebat:

Buna as dori si eu sa-mi spuneti un nume de formatie exemplu ( feeling sau nostalgy) din pacata acestea 2 sunt luate... formatia nu este rock house sau ceva de genul cantam muzica populara, muzica usoara, straina cafe-concert. raman dator

Răspuns Câştigător
| MasterGoldX a răspuns:

Musfeel, nasta-gy, filim, senza, nosta-lo, lfee, caffeel, sample feeling 1, kalimera, nando2, beepo bbeep, feeling generatorY, sfee, enafe, trifeel, feelust, twif, beefor4, metamorf, megafeel, x-gen, booka, muslum, slubber ring, feelnosta, nostag-feel.