| anonim_4396 a întrebat:

As dori si eu sa vad noul videoclip al melodiei Alexandra Stan – One Million. Nu l-am gasit pana acum, dar am inteles ca a aparut.

Puteti sa imi dati un link?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| xDヅ a răspuns:

Da intr-adevar a aparut:D. http://www.youtube.com/watch?v=zB6mUlqam0o

1 răspuns:
| MarianWLF a răspuns:

Ai putina rabdare Andreea am vazut pe music channel acum 2 zile interviu cu Alexandra Stan si era inca in timpul filmarilor la One Million cred ca mai dureaza maxim 3 saptamani pana apare pe net si eu astept videoclipulbig grin
Ti-am raspuns primul dai funda te rog:X