| Rianana a întrebat:

Ce parere aveti despre noul videoclip a lui alexandra stan one million kissva pup si mersi

Răspuns Câştigător
| LoVeIsMyAir a răspuns:

Nu stiu ce are toata lumea cu sclipiciul, e mai peste tot, la galele x factor, in videoclipuri, pe covorul rosu...in fine, e dragut videoclipul, e in stil american, imi place!

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

E lipsit de substanta, ca majoritatea videoclipurilor comerciale din ziua de azi.La ce dracu sa faci un videoclip asa stralucitor si plin de bling,si prin care sa incerci sa atragi idiotii,cand e clar ca melodia aia e total ca-cat? E jenant sa asculti,si din greseala macar,pe pipita asta.Ce pu-la mea tot repeta numai milli-milli-milli-million? Zici ca-i reclama la laptele ala,Milli! Penibila si melodia, si versurile, si tot ce e legat de panarama asta care se doreste a fi muzica!

| RedHair a răspuns (pentru Dumnezău):

Mare dreptate ai!

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Cred ca-i destul de interesant.
Mie personal mi se pare mai bun ca al lui Inna.

| helenqw3 a răspuns:

Mie una sincer nu imi spune nimic, nici videoclipul cu atat mai putin melodia.Adica nu as asculta melodia "one milion" pe repeat ci doar daca as fi nevoita.