| abcdefgh a întrebat:

As vrea sa aflu (adica sa imi spuna cineva) daca am voce(pentru a canta). Imi e rusine sa cant in fata parintilor si a prietenilor mei.Mai degraba sa imi zica cineva care nu ma cunoaste daca am sa nu.Deci...Ma puteti ajuta? Lasati-mi id vostru.Si daca vreti sa nu l stie atii dupa TPU: puteti spunde de ex : Eu te pot ajuta si sa lasati id pe privat. Iar eu dau fundita rasp(sper ca ati intelessad)

Răspuns Câştigător
| chetzu a răspuns:

Eu zic cel mai bine sa te evaluezi tu si sa incerci sa vorbesti cu o persoana reala. Unele microfoane nu pot reda vocea destul de bine si o persoana pregatita isi poate da seama daca ai voce si iti mai trebuie antrenament sau nu. big grin

5 răspunsuri:
| Ciprianch28 a răspuns:

Cipry19b da-mi add si cand esti gata da-mi un buzz daca sunt online te pot ajuta.
ps:stau mai mult pe invisible asa ca incearca

| oAnna a răspuns:

Are dreptate chetzu, microfoanele nu iti pot reda vocea asa cum este ea, si nu mai fi rusinoasa ca nu e binewinking

| wykyal a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai dar cred ca antre9, 10-18 ani daca nu ai pe cineva sa te sustina degeaba ai voce ptc asta e viata si lumea anconjuratoare.as vrea sa stiu si eu cu ce te ajuta djstone. da raspunsul tot aici daca vrei

| abcdefgh explică:

Am 13 ani. pai as avea pe cineva : familia dar imi e rusine sa icep sa cant in fata lor si sa am o voce naspa.As vrea sa stiu mai intai daca am o voce placuta sau nubig grin. Mrs cretzu pentru raspunsul tau! cred ca asa este dar nu mi am dat seama:d

| melisssa1521 a răspuns:

Sa stii ca si eu vreau sa aflu daca am voce dar nu stiu cum si in ce fel sa aflu ca imi este rusine sa cant in fata pritenilor si in fata familiei sa stii ca am aceeasi situatie ca tine am cantat odata in fata lui mami si nuci nu stiu ce credea dar eu cred ca am voce ca si mami are voce la cantat si cred ca am si eu diferenta este ca ea are voce mai subtire eu am voce groasa la cantat