| DyAnA_6324 a întrebat:

As vrea sa imi dati si mie niste nume de melodii putin mai vechi dar cunoscute. Mi-ar placea sa le ascult din nou daca as sti cum se numesc. Ms anticipat!

5 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Vechi? Cat de vechi? Cunosc oameni care zic de muzica de prin 2008 ca e veche...

| CreațaMăăă a răspuns:

Marcel Pavel ~frumoasa mea, Laura Vass si Copilul de Aur~cine e inima mea si cam astea le stiu eu(dintr~e cele mai frumoase melodii)

| CreațaMăăă a răspuns:

Marcel Pavel ~frumoasa mea

| OldDeath a răspuns:

Kiss(formatia)-i was made for loving you baby scorpions-send me an angel iron maiden-wasted years