| madalicious a întrebat:

as vrea sa stiu si eu ce muzica mai noua, din 2010 au scos : Spike, Vescan, Nane, Anonim, BuG Mafia, Zekko, Guess Who, Uzzy, Carbon si CRBL. big grin

Dau funda de onoare.

Răspuns Câştigător
| STARRINGDiva a răspuns:

CRBL a scos o noua melodie Romanul nu are noroc

5 răspunsuri:
| madalicious explică:

@godyx Da` cine a zis ca-s superfan?! Abia ma initiez!

| Maya. a răspuns:

Tu vrei sa stii ce melodii au scos doar pentru ca e la moda sa-i asculti? ai auzit si tu ca astia se asculta acum de toti, fie ca stiu ce`i ala hip-hop, fie ca nu, si ai zis ca incerci si tu, nu?

| GdX a răspuns:

Daca ai fi un fan adevarat nu ai intreba, ai stii. Si ce vrei sa mai scoata Uzzy? Ca el nu mai scoate nimic singur decat cu Mafia.