| Beastboy a întrebat:

Nume de raperi/hip hoperi funda! in afara de bitza, guess who, cumicu, vescan, spike, cei de la parazitii/bug mafia, alexsay, anonim, cedrik, doc, codu penal, grasu xxl, nanenimeni altu, puya, raku, shoby, sisu, zalerolling on the floor pe astia ii stiu daca puteti ceva in genu lui alexsay mai lunistit sau guess who e perfect pup all

Răspuns Câştigător
| B0GDI a răspuns:

Mai e DOC, Deliric1, I-doll,Maximilian,Villy,Aforic,Napalm,Tranda,Iony,Karie,Don Baxter,Bibanu, Jaques Yolo, baietii de la CIA si mai sunt...
Gasesti pe http://www.youtube.com/user/chillbrothers
http://www.youtube.com/user/FacemRecordsTV

4 răspunsuri:
| Crisis a răspuns:

Esti idiot, te intreb? "cedrik"? rolling on the floor

| Beastboy explică:

straight face ce e cu cedrik ca nu am intelesconfused

| Davinna a răspuns (pentru Beastboy):

Probabil nici n-ai auzit de el. Cred ca se referea la felul in care i-ai stricat numele laughing Se scrie Cedry2k nu Cedrik laughing...Raspund eu mai tarziu dar nu puteam sa ma abtin laughing

| G3ss a răspuns:

Alan&kepa,stress,deliric,cerbu.