| Anonim_6928 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu cine` ii fata aceea din videoclipul lui Taio Cruz - Break your heart...

Dau fundita :*

Multumesc

Răspuns Câştigător
| Jadeite a răspuns:

Nadya Nepomnyashaya. de pe wiki (http://en.wikipedia.org/wiki/Break_Your_Heart#Music_video): The original music video was filmed in Marbella, Spain in July 2009, including model Nadya Nepomnyashaya with new parts filmed in Miami, Florida in February 2010 to include Ludacris[19] resulting in two versions of the video.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu