| GB06NS a întrebat:

As vrea sa va intreb daca asculta cineva kpop. Daca daca, ce parere aveti despre trupa 4minute?

13 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

4 Minute are Vevo vevo nu ca merita pe deplin nu zic ca nu merita dar nu pe deplin si sunt alte trupe care sunt mai bune ca ele si nu au Vevo deci...
Acum au Aziatix Vevo au primit si ei
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Răspuns utilizator avertizat
| analoveskorea a răspuns:

Ascult kpop numai asta ascult de cateva luni bune ador acest gen de muzica:X
ascult si 4 Minute pe langa multe alte trupe canta minunat si sunt foarte frumoase toate 5 desi cel mai mult o prefer pe Hyuna e super cute si o ador nemachiata are un ten f frumos ce n-as da sa am si eu un ten ca al ei

| PrivateGod a răspuns:

Ascult kpop de cand m-am apucat de seriale koreene:)). [de aprx 1 luna].Imi place de la 4minutes piesa Creating Love, a fost soundtrak la serialul Personal Taste[ti-l recomand ]
link : http://www.youtube.com/watch?v=9KtgOzGgV9E

| casy_5467 a răspuns:

Imi place 4minute si sunt printre putinele trupe K-pop care au vevo ceea ce ii de apreciat. daca iti place 4minute ar trebui sa asculti :2ne1, miss a, snsd, kara, t-ara, shinee, dbsk, 2pm, 2am...

| iHeartKpop a răspuns:

E suuperba trupa! imi plac melodiile lor. favoritele mele sunt heart to heart si aia cu mirror mirror...crd ca asa-i zce

| komadechips01 a răspuns:

Eu ascult kpop...Dar 4 Minute nu.**Imi plac Boyfriend, B1a4, SS501, SNSD si altele...Bye-byee

| Andreea763 a răspuns:

Ascult kpop de mult timp...imi plac unele piese de la 4minute dar mai mult imi place super junior shinee dbsk snsd b2st ze:a 2pm u-kiss ss501 bigbang etc...smugsmugsmug

| JungleFish a răspuns:

Ooo fani kpop si aici?:]] Felicitari! Vad ca toata lumea de aici e fana HyunAh.Nu pot sa zic ca sunt fana.Imi place 4 minute.cu tot cu Hyunah, dar m.as putea lipsi de ea o_o

| Annna12345 a răspuns:

Eu ask kpop, iar despre 4Minute ce pot sa spun le ador :X:X:X.

| stefania950 a răspuns:

Ascult kpop de mult timpbig grin Imi place mult 4minute, mai ales in perioada Huh, acum cand au promovat ultima melodie nu prea mi-a placut. Imi place mult de Jiyoon si Hyuna, sunt foarte frumoase si talentate.

| SuperChicolina a răspuns:

Nu ii cunosc scuze...