| ღHoneyBunnyღ a întrebat:

as vrea si eu melodii ca:Andore Vs. Cascada - Fluturi...adica sa aiba acea voce mai subtire pe fundal.sau nu neaparat pe fundal, si ca refren.mersilove struckdau si fundita raspunsului cu cele mai multe melodii...

3 răspunsuri:
| Alecsanndraa a răspuns:

Nane ca o stea,
Spike-visam
Bullet- Abravia
Arizona- so strongly
DJ Ironik - stay with me

| viiooVe a răspuns:

Nane ca o stea

| Livia94 a răspuns:

1.Cosol-Vrei sa fim impreuna 2.Cosol-Pentru noi 3. Dudah si tazy-Ce a fost 4.Cosol-Las sufletul sa vorbeasca 5.Alin Marco si Simona-Langa mine 6.Sigi si Anca-In umbra ta 7. Teasta-Ultima scrisoare 8.Adda-Noi doi 9.Indiskret-Fara tine 10.Adda si Teasta-Minti murdare facute praf 11. Teasta si Simona-Sunt dependenta 12. Teasta-Piesa pentru ea 13.Mecena-Suflete pereche 14.Agresiv-Iti multumesc 15. JustUs-Doi copii 16. JustUs-One life, one love 17. JustUs-Te tin aproape