| iuliasistrify a întrebat:

Buna as vrea si eu sa stiu daca formatia. CINEMA BIZARRE si RBD se mai mpaca. si cine are postere cu CINEMA BIZARRE poate vorbi cu mine la id iulia_iulia_23 dau add doar cei interesati de CINEMA BIZARRE si RBD si la ceilanti le dau igg.

Răspuns Câştigător
| Lilith_6353 a răspuns:

RBD nu se impaca iar Cinema bizarre au spus ca au luat o pauza dar ca s-ar putea sa se impace peste cativa ani.

4 răspunsuri:
| RoooneyThePuf a răspuns:

Http://www.bestmusic.ro/......:(((:((... Iubeam trupa asta...si se pare ca nu se mai impaca:(((

| Teddy_6725 a răspuns:

Rbd nu mai are nici o sansa de impacare fiecare si-a facut o cariera solo...

| miyavi7 a răspuns:

Am postere cinema b si rbd
japonia7@yahoo.com

| MiyukiMisa a răspuns:

Am inteles ca se impaca acum in decembrie2010... sper ca e adevarat