| DarQueen a întrebat:

Fani Cinema Bizarre pe aici? :-x As vrea sa cunosc cat mai multi fani...winking

Răspuns Câştigător
| betty_4608 a răspuns:

Da eu...adica ascult cinema bizarre de 9 luni cred... i-am descoperit pe youtube si nu ma mai satur de eibig grin

8 răspunsuri:

Eu ii stiu de cand s'au lansat :X adica aproape 3 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ascult de mult timp cinema bizarre si cred ca am cele mai multe informatiibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu sunt fan cinema bizarre de 1 an si sun manda. big grin si as vrea sa va cunoschappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu`s fana by. kam3lia@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sh eu sunt fana...by.kam3lia sau lady.bizarre@hotmail.com idurile mele pentru fani...:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello, sunt sayu si as vrea sa cunosc si alti fani cb.id-ul meu este :sayurihamilton@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sallz toatha lomea happy big hug ...sunth fan Cinema Bizarre de 2 ani {ii ador big grin} sunt cea mai tare trupa rock \m/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... sunt meeeega fana id : calinamoldovan