| Ella_8743 a întrebat:

As vrea si eu un program sau un site prin care pot edita melodii.Nu prea ma pricep. Vreau sa tai o anumita parte dintr`o melodie si s`o scot.Ma puteti ajuta? Nu conteaza, site sau program. Vrea doar sa scurtez o melodie.Mersi!

Răspuns Câştigător
| CactusFlower a răspuns:

MP3 Cutter. E foarte bun, l-am folosit şi eu la nevoie. Îl găseşti pe net de descărcat. E uşor de folosit. Sper că ti-a fost de folos răspunsul.Numai bine! AZZ
P. Sbig grine ce nu are putea Kidu ăsta să spună direct?thinking Pt mine nu a fost greu.

2 răspunsuri:
| dantedante a răspuns:

Nero - audio - edit audio
asta in cazul in care stii sa folosesti nero happy

| Kidu_6039 a răspuns:

Te ajut eu, dar nu pot asa... da-mi add daca doresti.
t.kidu