| diana04 a întrebat:

Azi am auzit o melodie foarte frumoasa, era in spaniola, banuiesc ca e ceva aparuta nou acum, nu stiu cum se numeste. Aveti vreo idee? Multumesc.

4 răspunsuri:
| seen a răspuns:

Am facut ceva adineauri daca ghicesti ce am facut ati dau funda si cum se numeste piesa pe care o canta cineva si e la un post tv

PS nimeni nu poate citi in memoriacuiva mai ales pe internet

| คlєxヅ a răspuns:

Era dintr-o tenelovela? Daca da atunci spune-mi tenelovela si iti descriu acea melodie...Cine canta acea melodie?
Poate te pot ajuta, eu stiu foarte multe melodii in spaniola, si sigur ca da! Am foarte multe idei ex: Pablo Montero-Florecita
Maite Perrony & Marco di Mauro-Apartir de hoy
Don Omar feat Lucenzo-Danza kuduro

Allexino ft Starchild-Hey senorita

Sper ca te pot ajuta cu ceva!
Daca e de ceva lasa-mi un mesaj sau raspunde-mi la raspuns.

Sper ca imi dai fundita. happy blushing >:d<
La revedere

| Andyy005 a răspuns:

Detalii te rog -_-"

| lunetistul_4538 a răspuns:

E cumva Free Deejays - Mi ritmo?