| Patience a întrebat:

Buna buna,
Ce credeti despre versurile melodiei?
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

4 răspunsuri:
| rebelmonk a răspuns:

Eu nu cred ce zicelaughing cand e vorba de "cine zice ca nu exista drog mai tare decat sexul" tongue

| Patience explică (pentru rebelmonk):

Eu te contraziclaughing) mai cauta mai schimba-le sa vezi k asa etongue

| rebelmonk a răspuns (pentru Patience):

Nu cred...mai practica inseamna ca nu ai avut parte de "viata" destul de binetongue

| Patience explică (pentru rebelmonk):

Am incercat tot ce am putut si de-o parte si de alta...da eu am ajuns la concluzia ca e mai buna compania baiatului...adik nah, depinde, la mine a fost mai binetongue
Oricum e si mai frumos cand le combini pe amandouatongue