| SuruuChan a întrebat:

buna! laughing E oarecum urgent. Deci ascult aceleasi melodii dubstep in fiecare zi si m-am plictisit de ele... Dati-mi si mie idei. Ascult foarte mult female vocal dubstep, deci ceva nici prea subtirel nici prea dur laughing wtf cum a sunat asta. Dar ascult si hard. Ca sa aveti idee, melodia mea fav e Katie Sky-Monsters.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta Zomboy

| Moryami a răspuns:

Esti de-a mea fato! Ador de asemenea dubstep si in special electro

| Moryami a răspuns (pentru Moryami):

Cee? am postat multe melodii si nici una nu s-a inregistrat :@@