| RoooneyThePuf a întrebat:

Buna ...care credeti ca este cea mai frumoasa melodie a lui Miley Cyrus? Mie mi se pare super melodia ``The climb``http://www.youtube.com/watch?v=NG2zyeVRcbs(nu sunt fana, dar mi se pare superba):X:D

Răspuns Câştigător
| яenaтe a răspuns:

Ai mare mare dreptate! este o melodie superba! si videoclipul este deosebit!

P. S:pe mine ma linisteste atunci cand sunt nervoasa!big grin

9 răspunsuri:
| al3xby3x a răspuns:

Eu crd cea mai mitjo mel a ei este he could be the one :))http://www.youtube.com/watch?v=Xq7eLRs_usY u crezi ca a ta este the climb uite a mea este he could be the one;) fiecare avem gusturi diferite;) si daca esti fan miley cyrus este misto eu nu sunt dar mai asc cate odata eu fan sunt justin bieber;;) :))

| ChristineLoveYa a răspuns:

Iubesc permanent december... e vorba de decembrie(atunci m-am nascut) si e linistitoare...pentru mine

Răspuns utilizator avertizat
| Daniel7up a răspuns:

Imi place fly on the wall

| AnnaMariaaa a răspuns:

Da este preferata mealove struck

| sweetale12 a răspuns:

Mie imi place party in the usa si i can't be tamed... love struck

| 11theo11 a răspuns:

Mie mi se pare ca When I look at you este cea mai frumoasa, insa Miley are multe melodii foarte frumoasehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Can't Be Tamed, este preferata mea, sunt cu cei care voteaza Can't Be Tamed, va rog! Cine e cu mine?

| JustMeYl3 a răspuns:

Can't Be Tamed...

Nu sunt fana, dar imi place mult melodia... tongue