| alexandra2859 a întrebat:

Buna,care dintre voi v-ati uitat la eurovision 2012? v-a placut ma mult ivi adamou cypru sau eletheria eletheriou grecia? si dativa daca vreti si parerea despre mandinga dar vreau sa aflu cine di fetele de mai sus v-a placut cel mai multbig grinfunda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| tslex a răspuns:

Amandoua au fost bune insa 51% merg pentru grecia. cat despre mandinga, avem multi fani straini, suntem intre favoriti..sigur ne calificam intre primele 5 in finala.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer cypru....melodia greciei e dansanta dar versurile sincer sunt putin cretine.
Mandinga nu am ce zice...melodia lor e mai mult house deci o sa prinda la public!
totusi a avut probleme in semnifinala, ramane de vazut daca poate sa o cante live la fel ca pe pe playback!
Dar sincer...eurovision a cazut mult!
Nu credeam ca o sa vad vreodata o melodie despre facebook la un asemenea concurs...dar reflecta gusturile muzicale din zilele noastre