| MeyCara a întrebat:

care imi da si mie cateva nume de trupe rock, dar nu din aceia care urla intrunalaughing. Ma rog, sa fie cat mai multe, nu ma deranjeaza daca imi dati si muzica techno! Mersi!:X

Răspuns Câştigător
| wforweirdo a răspuns:

Trooper, Motorhead, Airbourne, Europe, Accept, Alice Cooper, Motley Crue, Kiss, Rammstein, Hammerfall, Anthrax, Megadeth, Metallica, Slayer, Testament, Lacuna Coil, Queen, Apocalyptica, Kamelot, Judas Priest, Ozzy Osbourne, Black Sabbath, Iron Maiden, The Beatles, Oasis, Scorpions, Manowar, AC/DC, Guns 'n' Roses şi încă o mulţimeee... n-am răbdare.

2 răspunsuri:
| Skrillex18 a răspuns:

Cd-nine-maximus-kissing-dark, by demon!

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Metallica Megadeth Slayer Anthrax Sepultura Rammstein Hammerfall Black Sabbath Lordi