| Chriistiinex a întrebat:

Caut de multa vreme o melodie destul de veche dar imi pare ca a fost hit. Versurile la refren erau cantate de o fata ceva de genu`"You`ve got me saying/singing I [...] the world" iar dupa era un baiat care canta"Ta na na na" si in videoclip era mult, mult alb.[nu stiu cum sa ma exprim altfel]. Stiti cum se numeste? Multumesc Anticipat!

1 răspuns:
| oneofkind a răspuns:

Nu stiu 100% daca asta este melodia pe care o cauti, dar sper ca am fost de ajutopr;). Uite linKul
http://www.youtube.com/watch?v=SEy6WPB_txw