| 女明DongRi a întrebat:

Caut o melodie in rusa. Cand am ascultat melodia pe Youtube, denumiea era toata cu caractere rusesti si nu mi-o amintesc. Videoclipul e reprezentat de o poza alb-negru, cu o fata care sta cu capul sprijinit pe brate, la geamul deschis unei masini. Poza avea asa un aspect old.

1 răspuns:
| adriiiann a răspuns:

Poti face un Screenshot, dupa sa te duci in aplicatia Google Translate la camera din aplicatie, selectezi importeaza, alegi SS ul, dupa alegi literele si le copiezi