| tina20 a întrebat:

Caut si eu o melodie noua, cred ca e romaneasca, versuri ceva de genul...morena de mi locura, cam atat am retinut. E cantata de o trupa sau un tip

6 răspunsuri:
| RфZaημtzα a răspuns:

Thalia-piel morena?

| mada12 a răspuns:

Cred ca e Thalia-Piel morena.big grin

| tina20 explică:

Va multumesc, dar nu este nici Antonia, nici Thalia. melodia pe care o caut este foarte noua si este cantata de un tip sau o trupa de baieti. Am auzit-o recent la un radio, era propusa ca hit-ul zilei. daca o mai aud, o sa scriu mai multe cuvinte din ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sigur daca asta e dar stiu ca este cantata de o romanca care canta in engleza parca in fine incercarea moarte n-are :

http://www.youtube.com/watch?v=XsXOEZtJLPk
_____________________________________________

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu sigur dacă asta e dar știu ca este cantata de o românca care cânta în engleza parca în fine încercarea moarte n-are :

http://www.youtube.com/watch?v=XsXOEZtJLPk
_____________________________________________

| catsdogs a răspuns:

Nick Kamarera & Mike Diamondz - Kalya? big grin