| DeidaraXR1 a întrebat:

Caut si eu o trupa sau niste membrii care canta la chitara. Sunt tobosar de fel si am experienta in organizarea unei trupe, dar nu am dat niciodata un concert(deoarece nu eram destul de pregatiti). Oricine m-ar putea ajuta din Iasi va rog big grin

3 răspunsuri:
| Alexandru98 a răspuns:

La multi ani!
sa stii ca sunt foarte multi din Iasi care cântă la chitară
îți propun să treci pe la colegiul national Emil Racoviță sau la Național că acolo sunt mulți rockeri sau prin rockotecă

| FloRyX002 a răspuns:

Pai, si eu am o trupa care ii trebuie tobosar :3 daca vrei, mai vb,,, sunt din Galati, cred ca partea asta nu te ajuta :3

| Martac_Auras_1997 a răspuns:

Cred ca te pot ajuta eu big grin

cant la chitara