| zooooza a întrebat:

Caut un videoclip ce aparut dupa anul 2000. Este o melodie cantata de o formatie cu un solist blond si cu parul putin mai lungut (undeva in zona umerilor). Formatia canta pe o plaja unde privesc un filmulet redat de un videoproiector.Filmul intruchipeaza un cuplu sau ceva de genul dar stiu ca apare intr-un moment fata care rupe o poza a prietenului, prietenul fiind solistul daca nu ma insel.
Va rog daca ma puteti ajuta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romaneasca sau straina? engleza? ce gen muzical era? spune ceve versuri/cuvinte, orice! mai multe despre cantec sau formatie decat despre videoclip!
- formatii cu blonzi, parul lung: savage garden ( darren hayes); backstreet boys; bon jovi...