| Snicker a întrebat:

Buna,
Ce melodii cantate de Paramore va plac cel mai mult?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albumul "riot" l-am ascultat pana la epuizare :X. pe langa melodiile de pe riot, imi mai place clasica "decode" si "ignorance" siiii... mai sunt, imi plac prea multe laughing)

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Decode si cea mai noua cu pa pa pa la sfarsit...aia care incepe cu she lives in the fairytalesthinking

| poechce a răspuns:

Paramore-Decode
Paramore-Miracle
Paramore-My Heart
Şi.cam atât. Nu prea ascult Paramore. :*Baftă!

| aneta a răspuns:

Decode si crush...big grin

| miha_3376 a răspuns:

Paramore-decodebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decode si misery business.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult imi place misery busniess, decode, ignorance, emergency, brick by boring brick sunt preferatele mele :X:X xoxo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Just like me