| TwoOrNothing a întrebat:

ce muzica crestina stiti frumoasa?

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Uite aici ceva foarte frumos:
http://www.youtube.com/watch?v=NEYIZ0rJJDc

| Demzz a răspuns:

Scuze dar nu stiu si nici nu ascult asa ceva straight faceMi se pare prostie laughing Muzica crestina, seriously? raised eyebrows Prietena mea are cateva melodii crestine pe telefon si cand le-am ascultat mi-o venit sa...nu zic ce laughing Am rugat-o sa numai puna in viata ei melodii din alea` in preajma mea. Urasc muzica aceea crstina. aproape la fel de tare cum urasc si LaLa Band big grin Mai bine asculta:Miley Cyrus,One Direction,Jennifer Lopez,Rihanna,The Wanted, Justin Bieber, Inna, Lady Gaga, Emily Osment etc.Asta da muzica adevaratawinking nu prostiile alea...straight face

| FadetoBlack a răspuns (pentru Demzz):

Mai bine nu asculta muzica ce ţi-a înşirat-o big grin E la fel de rău.

| CautNume a răspuns (pentru Demzz):

Am trait s-o vad si pe-asta.One Direction si altii de genu' muzica adevarata rolling on the floor

| TwoOrNothing explică (pentru Demzz):

Pai in primul rand eu ti-am cerut o melodie nu o parere. Nu esti deloc la subiect si scuza-ma dar artistii pe care mi i-ai insirat tu pot sa jur ca aproape toti se drogheaza, si nu as vrea sa ascult muzica lor pentru ca ma dezgusta. Deci, de acuma raspunde si tu la subiect nu pe langa!winking

| YuriSdee a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=O8kYdNzSIJY
Mie imi place foarte mult asta :)