| amo a întrebat:

Ce muzicaa preferati? eu-rock...cine e cu mine?

15 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Buna, AMo!
Multam ca existi:))
Ma bucur ca mai este cineva pe lumea asta mare care mai asculta altceva in afara de Inna si Miley Cyrus.Multumesc Doamne!
Da Da Da
Eu ascult Rock
Bine inteles nu Miley Cyrus si Camp Rock:)))
Muzica adevarata daca vrei iti fac un top 15 cu trupele mele favorite;)
15. One Republic
14.Maroon 5
13. 3 Doors Down
12.Muse
11. Queen
10.Iron Maiden(Cand Vreau sa sparg ceva:))
9.Aerosmith
8.Rolling Stones(Se pune si The Beatles~Trupe legendare cum sa nu asc asa ceva doar ei au facut muzica)
7.Skillet
6.Green Day(AMerican Idiot e geniala)
5.Nickelback(Today was youre last day, Rockstar si Burn In To the ground nu cred ca as putea sa traiesc fara ele)
4.Nirvana
3.AC/DC(Pai nu?:))
2.GunsN'Roses(NU numai pentru ca arata senzational:))
1.Bon Jovi(Crek ibesc trupa asta de cand ma stiu...nu trece zi fara sa asc cel putin 5 mel de a lor:x)
www.WarAndRiot.blogspot.com

| AG a răspuns:

Rock Rock oh.si am uitat sa spun...ROCK\m/
Formatii: My chemical romance
Pendulum
Green Day
Three days grace
Linkin Park
HIM
Muse
Marilyn Manson
Skillet
Breaking Benjamin
Panic at the disco
Within Temptation
Evanescence
U2
Sugarcult
Nightwish
Nickelback

| Dean1996 a răspuns:

Si eu ador rockul. E totul pentru mine.
Rock rules!:X
Ador My Chemical Romance, Pendulum, Skillet, Green Day, Three Days Grace, Breaking Benjamin.etc.

Răspuns utilizator avertizat
| DakotaRoyse a răspuns:

Mamă câţi rockeri în zonă laughing Mă bucur să aflu totuşi asta.
Yeah. I love rock, too.

| yumeee a răspuns:

Drăguţă, eşti cam lame.
Asta a fost o fază gen "eu sunt, hai să mă laud pe TPU să ştie tot poporul ce hardcore şi kewl sunt eu".
Ce rock asculţi tu? Sunt doar curioasă, să văd ce crezi tu că e rock-ul.

| yumyumXDcherry a răspuns:

Am motive pentru care ascult rock. Unele din ele sunt: din cauza versurilor, ele au o logica si e legata de lume nu chestii ireale si party party party. Imi plac... cum sa zic. instrumentele ce produc muzica din background si vocea nu pare a fi atat de sintetizata si modificata precum altor artisti. Asta nu inseaman ca ascult numai rock, sunt deschisa la orice atata timp cand imi place, dar sa fie legat de ceva real, sa fie o ideea pe care o impartasesc si este o descriere despre lume sa-si mai deschida si ochii unii. Cateodata mai ascult si ceva legat de altceva... chestii nesemnificative

| cυρcαкє a răspuns:

Muzica adica gen? Pai eu prefer muzica pop.Imi mai plac melodii unele melodii si din alte genuri:rock, rap, foarte putin hip-hop, dance si cam atat.
Din toate genurile de muzica imi place cel mai mult pop:X.Cine e cu tine? sunt eu putin laughing.

Bye-bye!

| Allyţu a răspuns:

Si eu ask rock dar in japonezahappy
Trupa mea pref One ok rock :X:X:X

| Allιメ a răspuns:

Eubig grin Ador rock`ul.

Răspuns utilizator avertizat
| drumulspreiad a răspuns:

Rock on\m/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt imi place si mie

| JHFAK a răspuns:

Eu ascult rock :*

| Paul_2929 a răspuns:

Eu Rock si Rapbig grin