| roxy_8649 a întrebat:

Buna ce parere aveti despre cei de la cinema bizarre si cei de la tokio hotel?

4 răspunsuri:
| Georgiana05 a răspuns:

Pe cei de la "Cinema Bizzare" nu i-am ascultat niciodata,dar ca aspect nu-s cine stie ce,sau cel putin nu-mi plac mie.
"Tokio Hotel" am ascultat mult timp, si inca-mi plac melodiile lor, cu toate ca nu-s fana inraita a rock-ului.

| EvangelineDS a răspuns:

Cinema bizarre... cines aia
cat despre tokio hotel sunt superi tari
mel mea preferata de la tokio hotel e: pain of love

| stefanutza27 a răspuns:

Cinema bizarre- habar n-am cine-s astia
Tokio hotel- Scot cea mai tare muzica! Nu trece zi fara sa ascult melodiile lor!

| dragutza a răspuns:

Nu am azuit de cinema bizarre! iar tokio hotel.ce pot sa spun sunt absolut obsedatalove struck