| тєqυιℓα a întrebat:

Ce va place la muzica house/dance?! Sunt doar niste note repetate la infinit.Ce e asa misto la ea?

Răspuns Câştigător
| xCat a răspuns:

exact asta le place: ca melodia n-are mai mult de 2 versuri banale pe care le pot retine si ei(de inteles, nu toti le inteleg laughing)

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nici mie nu-mi place zgomotul acela.

| Dragonfly6 a răspuns:

Nici mie nu-mi place si nu stiu ce-i misto la "muzica" aia. Mi se pare ca tot mai mult intra in topuri.

| Indestructible a răspuns:

Nici eu nu stiu ce e atat de misto la muzica house/dance/club. Dar atata timp cat nu-mi place, nu-mi pasa.

| VsSelf_Cosmin_1997 a răspuns:

Nici mie nu-mi place...da' n ai ce face - iti scot astia timpanele cu spanioa si portugheza lor de telenovele...-_-