| stelutza_9456 a întrebat:

celor care va place Thalia ce melodii ascultati dati-mi va rog idei

Răspuns Câştigător
| ensenameavivir a răspuns:

Albumul Primera Fila neaparat! + olvidame, rosas, es tu amor, loca, entre el mar y una estrella si din cele mai ritmate cantando por un sueno, 24. 000 besos, en la fiesta mando eu, amar sin ser amada, a quien le importa

ps: va recomand sa o urmariti pe Thalia pe twitter : http://twitter.com/thalia iar pe blogul http://teamthaliaro.wordpress.com/ puteti afla ultimele noutati despre ea :)

5 răspunsuri:
| FIR a răspuns:

Amar sin ser amada, no me ensenaste, alma sentenciada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosalinda; Un alma sentenciada, Ten paciencia, 24000 Besos y 24000 Baci; A dream for tho, A quien le importa.

| ensenameavivir a răspuns:

Lol, en la fiesta mando eu am vrut sa scriu acolo laughing

| ensenameavivir a răspuns:

Hai ca deja ma enerveaza. am scris en la fiesta mando eu si apare "eu" de fiecare data. ps: scuze pentru spam