| sfo a întrebat:

Cine ma ajuta sa gasesc titlul unei piese sau al tipei care canta? Stiu doar videoclipul, e de anul acesta:tipa e blonda, in camasa rosie in carouri, pantaloni scurti de blugi, apare intr-o camera pe un fotoliu, isi face valiza si pleaca cu masina decapotata prin desert, aceasta ultima secventa se transforma in animatie...va rog, acum!

2 răspunsuri:
| sfo explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=X_bFO1SNRnumai e nevoie sa raspundeti, multuuuumeeeesc :))

| ALEXANDRA_7471 a răspuns:

Toate astea in timp ce prietenul ei era cu o blonda?