| anonim_4396 a întrebat:

Revin din nou cu o intrebare! Am vazut acum vreo 3-4 luni o melodie si de atunci o caut intruna! Nu stiu cum se numeste si nici cine o canta! Videoclipul era ceva cu o fata cam blonda imbracata in pantaloni de blugi scurti cu niste manusi de piele ceva de genu, conducea o masina decapotabila albastra si mai era un baiat care conducea cred ca un atv! Nu cred ca va sunt de folos sfaturile dar asta e tot ce stiu! Funda+vot primului rasp!

Răspuns Câştigător
| Ionela78 a răspuns:

Nu stiu poate xonia.nu prea pot sa imi dau seama.da uite o mel faina xonia-hold on.sigur iti va placea. poate o fundita? Dbig grinbig grinbig grinbig grin