| eprubetă a întrebat:

Cine poate sa`mi spuna melodii` in limba italiana si franceza!? big grin

1 răspuns:
| amicumms a răspuns:

Italiana : pai richi e poveri, albano si romina, toto cutugno,Laura Pausini,Giuni Russo,Alberto Fortis,Donatella Rettore,Elia,Fiamma Fumana,Franco De Vita
Premiata Forneria Marconi,Renato Zero, Baglioni.
franceza : Alain Souchon, Laurent Voulzy, Francis Cabrel, Jean Jacques Goldman, Michel Polnareff, Noir Desir, Indochine, Matmatah, Merzhin, Louise Attaque, Luke, Raphael, Dionysos, Debout sur le Zinc, Les Hurlements d'Leo, M, Kyo, Damien Saez, Alizee, Axelle Red, Renaud, Carla Bruni, Mickey 3D, Telephone, Yann Tiersen, Yannich Noah, Zazie, Natasha St-Pier, Mylene Farmer, Helene Segara, Pascal Obispo, Florent Pagny, Sous les Becs de Gaz, Autour de Lucie, Calogero, Doba Caracol, Julie Zenatti, Vincent Delerm, Tri Yann.