| MyHeart23 a întrebat:

Cine stie numarul de tel. a lui Miley Cyrus? Vreau sa stiu pentru ca sunt cel mai mare fan al ei. VA ROG AJUTATI-MA.

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Bine ca stii sa iti treaca prin capul ala sec tot felul de idiotenii, dar sa scrii corect nu stii! "Crede-ti", "a-ti", "ajutati", "primi-ti". de unde veniti ma? straight face

"Maili" a ta pe care o iubesti foarte mult nu va face nimanui public numarul ei de telefon. Gandeste-te un pic, ea este o vedeta, invaluita in mister. Tocmai chestia asta ii face pe ceilalti sa o admire si sa o urmareasca. Daca toti ar sti totul despre ea, ar mai fi "Maili" atat de interesanta, ar mai avea fani? Nu.
Nimeni nu are numarul ei de telefon.
Sincer, daca nu erai la pamant cu gramatica nu te credeam proasta, dar acum esti si proasta, si mai pui si intrebari idioate. La ce sa te astepti de la obsedatii astia? Ba Miley Cyrus, ba Justin Bieber, ba Demi Lovato, ba Selena Gomez. Voi doar pe astia ii aveti in capatana. Altceva nu mai stiti. Incredibilstraight face
Happy New Year!

| RockLover94 a răspuns:

Succes!(Nu credeam ca exista un asemenea hal de populatiehee hee

| Akira a răspuns:

112; 911; 199; 08winking Succeskiss

| ZiZix a răspuns:

=))lol, miley poate are numar de telefon, foarte putin posibil, dar no sa poti niciodata sa-l ai.este prievat. cerzi ca-l da la toti fanii? apropo.se drogheaza. daca veri dovada uite http://www.libertatea.ro/......71.html.eu zic sa nu mai fii faan ei...adica afci cum veri

| VanillaChocolatte a răspuns:

Eu stiu nr de telefon a lui miley! 00412 89898989 acesta este! funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

+4902558796314 -fix sau mobil 0753956469 cpl

| Andreea_Roman_1992 a răspuns:

Cel mai mare fan...thinkingrolling on the floor) Tu si alte milioane de copii.=]]]]

| MyHeart23 explică:

Si sa nu ma credeti proasta sau asa ceva. vreau doar sa ma ajutati atata. va rog frumos, d-zeu o sa va rasplateasca pentru.ca a-ti facut un bine. + daca ma ajutati primi-ti FUNDITA!