| Áℓέçša a întrebat:

Buna!
Credeti ca lacul de unghii colorat(oja)este in regula sa-l folosesti sau iti ia din calciul unghiilor?happy
Funda:*

3 răspunsuri:
| euzictutaci a răspuns:

Salut!

Pai tinand cont ca mama mea lucreaza in domeniul manichiurii happy, voi putea sa-ti raspund big grin:*

Daca folosesti in exxces acest lac, mai precis OJA, iar aceasta nu este nici profesionla, intr-adevar exista posibilitatea ca sa ti se ia calciul unghiilor
Dar daca nu folosesti in exces oja, iar daca folosesti este profesionala, nu se poate intampla NIMIC!

Te pup, si plz fundita! love struck puppy dog eyes

| Myuu a răspuns:

Eu am lipsa de calciu (pete albe pe unchi) si nu e nici o problema daca te dai cu lac.

| Brigi_5231 a răspuns:

Pai eu cred ca ia din calciul unghiilor si le slabeste duritatea...
Fundabig grin?