| Lariiiiiiiiiii a întrebat:

Buna:). cu ce program as putea sa fac si eu filmulete care sa semene cu acesta? http://www.youtube.com/watch?v=AnMP1oqPTto...si daca puteti sa imi spuneti si cum:)

Răspuns Câştigător
| o0Adri0o a răspuns:

Clipurile de genul asta se fac cu Windows Movie Maker [il gasesti in pc Start/Programs/Windows Movie Maker] eu cel putin asa le faceam happy.
Deschizi programul si adaugi imagini sau video sau ma rog ce ai nevoie de la Import pictures/video/audio or music apoi dai click dreapta pe ce ai ales si Add to Storyboard. Dupa ce ai adaugat tot ce iti trebuie de la Edit Movie il faci cum vrei [banuiesc ca sti engleza si te descurci on the phone.
Nu e greu...o sa iti ia putin timp dar asta e.happy Bafta!

1 răspuns:
| diaηα a răspuns:

@Adri Windows Movie Maker nu e bun de nimic oh go on!
Foloseste VideoPad e usor de folosit. :]
Sper sa te fii ajutat :]!