| AndreiBv a întrebat:

Cum as putea in Winamp sau KMPlayer sa pun melodiile sa cante alternativ sa zic asa. Deci pana acum se termina melodia si sta 3-4 secunde si incepe cealalta...eu vreau sa pun o meloiile si inainte de a se termina melodia cu vreo 3 secunde sa inceapa urmatoarea.si tot asabig grin Dau funda! Urgent!

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Mai exact, la skinul winamp modern, deschizi egalizatorul si sub balance ai Toogle crossfading iar langa acel buton ai un 0, care il cresti pana la cat vrei tu - cate secunde sa se intrepatrunda piesele! tongue Bafta!

2 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

In winamp ai optiunea crossfade, o agsesti usor in skinul winamp modern! bafta!

| AndreiBv explică:

Ah...ma gandeam ca e la fel si la KMPlayer... dar nu ecrying Stiti cumva acolo cum se face?