| anonim_4396 a întrebat:

Buna cum imi pot pune muzica pe hi5 dar sa porneasca singura

3 răspunsuri:
| JsBeibDOLL a răspuns:

Intri pe www.mixpod.com, iti faci un playlist, Dai la Settings si bifezi Atuoplay, Dai pe Save and Get the Code iti faci un cont(nu trebuie sa activezi adresa de mail. Din iconitele alea alegi hi5 si copiezi codu il scrii unde vrei tu la profil.Pa-pa sper ca te-am ajutat!

____________
Zambeste Ca Alle

| Woody_8703 a răspuns:

Aiciiii http://hi5.darkhl.com le poti si descarcaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi dai aici
Http://sites.google.com/......pentru-hi5

Aici sunt cateva piese cu Autoplayer...Copiezi linkul si il adaugi la profil la sectiunea, de exemplu:Despre mine, iar cand vrei sa o stergi intri din nou la acea sectiune si stergi linkul doar:). Usor, nu?;;)Sper sa am ajutat:D