| Andru1996 a întrebat:

Buna cum pot sa inregistrez o melodie cu calculatorul? am microfon de la casti si nu stiu ce as puta folosii ce programe? aika eu cant la microfon si sa se inregistreze in PC.Pls help ce programe sa folosesc si ceva tutoriale poate FUNDA big grin

9 răspunsuri:
| keytao a răspuns:

Cu acest program :
Ultra Audio Recorder
http://www.megaupload.com/? d=Z6TT34J3

| Florin_6699 a răspuns:

Windows muvie maker il ai in bara de start la all programs, cu microfonul de la casti nu faci treaba iti trebuie ceva mai bun cu frecventa mai mare sa se auda sunetul clar

| miky_4769 a răspuns:

Adobe Audition este super. Poti sa faci mai multe cu inregistrarea respectiva: sa o tai, sa ii adaugi efecte, sa adaugi instrumentale. Sper ca te-am ajutathappy

| AlexSadik a răspuns:

Nu ma intereseaza si nici nu stiu

| scumpete a răspuns:

In calculator ai un program care te poate ajuta cu asa ceva, acum depinde si de tine cum il folosestibatting eyelashes
urm pasii:

->Start
->all programs
->accessories
->entertainment
->sound recorder

bafta!happy

| Genuitoarea a răspuns:

Intri in start, dai la programs dupa aia accesoriez. entrainment. volume control big grin.options.proprieters.si recording apoi microphone si cam att :* pup sper ca te'am ajutat big grin

| zuzukaeu a răspuns:

Descarca programul asta si instaleaza-l apoi pe maus si dai la encoding apoi unicode u -t -f -8.

| hugo55 a răspuns:

Daca vr sa descarci o melodie pe calculator descarca firefox dai la unelte si uitate acolo