| KingJulien a întrebat:

cum se numeste melodia aia de la reclama cu berea silva, o mai canta si la romanii au talent, nu e cantata de o voce ci la instrumente funda!

Răspuns Câştigător
| alliii a răspuns:

Bunahappy Melodia se numeste "J'y suis jamais alle" si este cantata de Yann Tiersen.happysper ca te-am ajutathappy

7 răspunsuri:
| usernamealy a răspuns:

J'y suis jamais allé - Yann Tiersenwinking
si mie mi se parea cunoscuta si mi-am dat seama ca apare si in filmul Amelie big grin

| Poe a răspuns:

Numele melodiei : Yann Tiersen - J'y Suis Jamais Alle

| Chirita_Ancuta_1972 a răspuns:

Inceputul este din Apocalyptica - Fade to black, apoi partea a doua este Yann Tiersen - J'y suis jamais alle.

| vonheizer a răspuns:

Yann Tiersen – J’y suis jamais allé